Provozovny

Image Map

Senior centrum Přepychy

Přepychy 21
517 32 Přepychy

Telefon: 494 322 629
E-mail: ddprepychy@seznam.cz
Web:  http://www.ddprepychy.cz

Image

Domov pro seniory leží v obci Přepychy, která je vzdálená asi 20 km od Hradce Králové.  V okolí je krásná příroda a nedaleké poutní místo s křížovou cestou vybízí k dlouhým procházkám. V domově máme i vlastní kapli, kde se konají pro naše klienty různá vystoupení a samozřejmě i bohoslužby. V současné době je kapacita našeho zařízení 106 lůžek. Ubytování poskytujeme v 1- až 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením.


Senior centrum Malá Čermná

Malá Čermná 11
549 31 Hronov - Malá Čermná

Telefon: 491 427 190
E-mail: ddmalacermna@seznam.cz
Web:  http://www.ddmalacermna.cz/

Image

Posláním domova pro seniory je pomoci klientům důstojně prožít stáří. Posláním je také poskytnout péči osobám, které už z důvodu věku, sociální situace nebo nepříznivého zdravotního stavu nemohou žít ve svém přirozeném prostředí. Těmto osobám chceme poskytnout nepřetržitou péči a podporu. Hlavním cílem je zachování kvality života poskytováním služeb, které zajistí člověku potřebnou podporu pro zlepšení nebo alespoň udržení soběstačnosti, schopností a dovedností, vycházejících z jeho individuálních potřeb, zvyklostí a přání, při zachování lidské důstojnosti a nezávislosti. Centrum sídlí na východě Čech, Malá Čermná je součástí města Hronova. Celková kapacita domu je 46 lůžek.


Senior centrum Nový Bor

B. Egermanna 354
473 01 Nový Bor

Telefon: 222 319 511
E-mail: info@ambeat.cz
Web:  http://www.ddnovybor.cz

Image

Areál Senior centra v Novém Boru se skládá z několika budov, které jsou citlivě umístěny v nádherném vzrostlém parku, který je pro naše klienty zárukou příjemného a krásného prostředí v každém ročním období. Dům pobytových služeb prošel v roce 2015 celkovou rekonstrukcí, jejímž cílem bylo vytvořit příjemné zařízení, které je svým uživatelům co nejblíže podobné „domácímu“ prostředí s příjemnou, klidnou atmosférou. Našich služeb využije široká skupina uživatelů vycházejících z řad seniorů, po osoby od 19 let věku, kteří jsou závislí na péči druhé osoby z důvodu nepříznivého zdravotního stavu, postižení, nemoci či věku. Celková kapacita domu je 55 lůžek.